Detektyw: 609 729 197

Kongres Rzetelnych Firm 2013r.

Kongres Rzetelnych Firm 2013r.

3 października 2013r. miała miejsce IV edycją rozdania Złotych Certyfikatów Rzetelności, w Hotelu Marriott odbyło się jedno z ważniejszych wydarzeń 2013r. - II kongres Rzetelnych Firm.

W trakcie kongresu odbyła się debata z przedstawicielami Rządu, będąca szansą aby zwrócić uwagę na możliwości i  wyzwania stojące przed rozwojem małych i średnich przedsiębiorstw.

Kongres Rzetelnych Firm to wydarzenie organizowane przez Rztelną Firmę - program skupiający najbardziej wiarygodnych polskich przedsiębiorców i propagujący estetyczne zachowania w biznesie.

Ubiegłoroczny I Kongres Rzetelnych Firm zapoczątkował cykl dorocznych wydarzeń, dając polskim przedsiębiorcom unikalną możliwość spotkania z przedstawicielami administracji państwowej. Tegoroczne wydarzenie było kontynuacją zapoczatkowanej dyskusji na kluczowe dla przedsiębiorców tematy. Prowadzone przez Rzetelną Firmę badania oraz głos zabrany podczas kongresowej debaty, pozwoliły na przebicie się do świadomości opini  publicznej i administracji państwowej. Pozwolio to na uświadomienie, jak ważne dla polskich przedsiębiorstw są zmiany w polskim prawie gospodarczym i jakie konsekwencje czekają polską gospodarkę, jeżli rzeczywistość w której funkcjonują przedsiębiorcy nie ulegnie zmianie.

zdjecie nr 1 Złote Certyfikaty 2013

W trakcie kongresu odbyła się debata z udziałem przedsiębiorców oraz przedstawicieli administracji państwowej, dotycząca aspektów prawnych, które blokują sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstw.

Wszyscy uczestnicy kongresu wzieli udział w warsztatach i wykładach, które wzmocniły ich kompetencje w zakresie skutecznego prowadzenia firmy.

Wydarzeniem zamykającym II Kongres Rzetelnych Firm była piąta ostatnia w tegorocznej IV edycji gala rozdania Złotych Certyfikatów Rzetelności.

 

 

« wstecz

Copyright © 2013 WALKRYS-SECURITY - All rights reserved. Realizacja: Dan-net