Detektyw: 609 729 197

ZŁOTE CERTYFIKATY RZETELNOŚCI 2015

ZŁOTE CERTYFIKATY RZETELNOŚCI 2015

ZŁOTE CERTYFIKATY RZETELNOŚCI 2015r. w Sopot - Hotel Sofitel Grand.

18.06.2015r. przedstawiciele GRUPY WALKRYS mieli zaszczyt uczestniczyć w II tegorocznej Gali rozdania Złotych Certyfikatów Rzetelności 2015.

Do pięknego miasta Sopot napłynęli przedsiębiorcy z najróżniejszych zakątków Polski by po raz koleiny uczestniczyć w programie Rzetelnej Firmy oraz odebrać wyjątkowe wyróżnienie za etyczną i wzorową postawę względem prowadzonych działalności biznesowych.

Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w tak wyjątkowej gali pośród licznych innowacyjnych przedsiębiorców, tym bardziej, że to już szóste wyróżnienie, które mieliśmy przyjemność odebrać z rąk przedstawicieli Rzetelnej Firmy.

Złote Certyfikaty Rzetelności to nagroda dla przedsiębiorców, którzy propagują nie tyle zwiększanie zysków, ale przede wszystkim działają w oparciu o takie wartości, jak uczciwość, przejrzystość i odpowiedzialność.

„...Stanowicie wyróżniającą się grupę nie tylko członków programu Rzetelna Firma, ale także polskich przedsiębiorców. To bardzo budujące, że w polskiej gospodarce są podmioty ambitne i wymagające coraz więcej od …. siebie samych...” - tymi słowami powitał nagrodzonych w Sopocie przedsiębiorców Waldemar Sokołowski - Prezes Rzetelnej Firmy.

Fotografia 1: Przedstawiciele GRUPY WALKRYS: Janusz Zółkoś - Inspektor Nadzoru, Krzysztof Szulecki - Inspektor Nadzoru, Justyna Górska - Manager wraz z Waldemarem Sokołowskim - Prezesem Rzetelnej Firmy i Adamem Łąckim - Prezesem Krajowego Rejestru Długów

1

 

Fotografia nr 2: Przedstawiciele GRUPY WALKRYS: Janusz Żółkoś - Inspektor Nadzoru, Krzysztof Szulecki - Inspektor Nadzoru, Justyna Górska - Manager wraz z Komentatorem sportowym Maciejem Kurzajewskim.

2

« wstecz

Copyright © 2013 WALKRYS-SECURITY - All rights reserved. Realizacja: Dan-net