Detektyw: 609 729 197

Polityka odpowiedzialności

GRUPA OCHRONY WALKRYS-SECURITY - Strona Oficjalna - Zasady Użytkowania

Materiały zawarte na tej stronie zostały przygotowane wyłącznie w celu dostarczenia Państwu informacji na temat GRUPY OCHRONY "WALKRYS-SECURITY", a także usług przez nią świadczonych.

Odwiedzając naszą stronę, zgadzają się Państwo na to, że GRUPA OCHRONY "WALKRYS-SECURITY" nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek potencjalne szkody, jakie moglibyście Państwo odnieść w związku z:

(a) zawartymi na stronie informacjami oraz przekierowaniami ze strony www.walkrys-security.pl
(b) działaniem lub nie działaniem strony www.walkrys-security.pl.

Usługi wymienione na tej stronie są świadczone przez GRUPĘ OCHRONY "WALKRYS-SECURITY" i mogą zostać wykonane na życzenie Klienta.

Ta strona jest chroniona prawami autorskimi. Cała jej zawartość stanowi własność intelektualną GRUPY OCHRONY "WALKRYS-SECURITY" (włączając logo, projekt graficzny oraz inne jej części składowe). Materiały zawarte na stronie www.walkrys-security.pl mogą być odtwarzane lub drukowane na prywatnych komputerach wyłącznie w celach prywatnych, niezwiązanych z działalnością zawodową. Zabrania się kopiowania, zmiany oraz używania tekstów i plików graficznych zawartych na stronie www.walkrys-security.pl bez uprzedniej pisemnej zgody Zarządu GRUPY OCHRONY "WALKRYS-SECURITY".


Copyright © 2013 WALKRYS-SECURITY - All rights reserved. Realizacja: Dan-net